ajánlatot kérek tovább

Online Marketing vezetőt keresünk

marketing-vezeto

Ha nem csupán érdekel, hanem úgy gondolod, te vagy az online marketing mestere, eljött a Te időd! Nyíregyházi irodánkba keressük azt a talpraesett, kreatív szakembert, aki tudásával segíti csapatunkat az internet meghódításában! Van kávénk és sok-sok ügyfelünk, már csak egy vezető hiányzik. Dolgozzunk együtt!

Ami a feladatod lesz

* Kommunikációs tervek, social média stratégiák készítése

* Online marketing kampányok, tervezése, készítése, monitorozása

* Marketinges kollégák szakmai segítése

* Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit nyújtunk Neked

* Magasfokú fejlődési lehetőség a megadott területeken

* Változatos feladatok, kihívások biztosítása

* Napi 8 óra teljes munkaidős állás

* Rugalmas, fiatalos csapat

* Családias környezet

* Versenyképes jövedelem

Amit elvárunk

* Önálló munkavégzés

* Csapatszellem

* Online marketingben szerzett tapasztalat

* Google Ads és Facebook kampányok tervezésében, készítésében szerzett tapasztalat

* Social media trendek ismerete

Előnyt jelent

* Photoshop, vagy egyéb grafikai programok ismerete

* Ha önállóan tudsz egyszerűbb bannereket, hirdetéseket készíteni grafikai szoftverrel

* SEO ismeretek

* Referencia

Amennyiben vezetőként még nem tudod elképzelni magad, de szívesen dolgoznál velünk, mint marketinges, bátran jelentkezz hozzánk asszisztensként!

Jelentkezéshez kérjük küldd el fényképes önéletrajzod az info@forweb.hu címre, bérigény megjelölésével.